Helistage meile : +372 7402 316

Meie kontor

Eesmärk ja tegevus

Tegutseme Teie parima tervise saavutamise ja säilitamise nimel. Meie meeskond on pühendunud abivajajatele tervisemuredele sobivaima lahenduse leidmisele individuaalse konsultatsiooni abil. Pikemas perspektiivis on meie eesmärk jõuda iga abivajajani Eestis ning pakkuda talle inimväärikat elu kaasaegsete abivahendite abil.

Füüsiline koormus kahjustab ja muudab meie liigeseid, aga hästi toimivat liikumisaparaati on vaja nii noorel kui vanal.

Haiguste ja traumade tõttu tekivad jalgades luu, kõhre, sidemete, lihaste ja kõõluste muutused, mida arstid diagnoosivad patoloogilise seisundina. Enamusel juhtudel saab abi õigest ravist ja sobivate abivahendite kasutamisest järelravis.

Samuti võimaldavad kaasaegsed meetodid proteese vajavatel inimestel nautida täiel rinnal täisväärtuslikku elu, selleks on vaja vaid leida õige ja sobiv protees ning seda õigesti kasutada ning vastavalt loomulikele muutustele kohandada.

 

OÜ Jalaexpert tegeleb tehniliste ortopeediliste abivahendite valmistamise, kohandamise ja müügiga.

Ettevõtte kogenud spetsialistid valmistavad abivajajaile kaasaegse tehnoloogia abil vajaliku individuaalse proteesi või ortoosi. Valmistame esmaseid (amputatsioonijärgseid ja postoperatiivseid) ja korduvaid proteese ning ortoose kaasaegse Euroopa kõrgetasemelise standardi järgi.

Samuti müüme laias valikus erinevaid kvaliteetseid abivahendeid valmistoodanguna, mida vajadusel kohandame igale abivajajale individuaalselt sobivaks.

Osutame igakülgset professionaalset protees- ortopeedilist abi, pakume konsultatsiooni ja jälgime patsiendi edaspidist käekäiku.

Abivahendite valikul lähtume arsti soovitusest, kuid arvestame võimaluste piires igati ka patsiendi isiklikke eelistusi ja soove.

Miks oleme parimad?

  • Professionaalne kollektiiv
  • Aastate pikkused kogemused
  • Väga head teoreetilised teadmised
  • Loovus, avatus ja uuendusmeelsus
  • Parimad võimalikud lahendused ka keerulistele probleemidele
  • Kaasaegne lähenemine
  • Pidev enesetäiendus

Scroll to Top