Helistage meile : +372 7402 316

Jalatsid

[metaslider id=2473]

  • Pakume laias valikus jalatseid, mis on valmistatud erinevatele jalatüüpidele.
  • Põhjalike meditsiiniliste uuringute teel on välja töötatud erineva tegumoe ja liistuga jalatsid, arvestades keha, jala ja jalatsi eripära ning nende mõju üksteisele.
  • Õiged ja jalatüübile sobivad jalatsid on mugavad, parandavad rühti ning muudavad kõndimise naudinguks. Aitame valida just Teile õige ja sobiva jalatsi.
  • Jalg on looduse meistriteos. See koosneb 26 luust, mida ümbritsevad sidemed, lihased ja kõõlused. Keskmine inimene astub päevas 10 000 sammu, seega on õige jalatsi valik tervise seisukohalt ülimalt oluline. Juba noorena peaks mõtlema sellele, et heas korras liikumisaparaati kasutaksime me hea meelega kõrge vanuseni, seega peame selle eest hoolt kandma. Jalgade, eriti jalalaba arengust ja muutustest elu jooksul sõltub nii liikumise turvalisus, kui vigastustest hoidumine.
  • Iga inimese jalad on väga erinevad. Tihti tuleb jalatsi valikul silmas pidada just liikumise eesmärki. See võib olla näiteks erineva aktiivsusega liikumine, aga samas võib esmavajadus olla vigastuste vältimine või hoopiski liikuma pääsemine üldse.
  • Pakume jalatseid, mis on põhjalike uuringute teel välja töötatud erinevatele jalatüüpidele. Jalatsite tegumood arvestab keha, jala ja jalatsi eripära ning nende mõju üksteisele. Õiged ja jalatüübile sobivad jalatsid on mugavad, parandavad rühti ning muudavad kõndimise naudinguks.
Scroll to Top