Helistage meile : +372 7402 316

Tallatoed

[metaslider id=2434]

  • Pakume laias valikus erinevat tüüpi tallatugesid. Anatoomilise põhjaga tallatoed toestavad jalga, jagades jalale langeva koormuse ühtlaselt. Valime ja vajadusel kohandame Teie jalatalla anatoomilisi iseärasusi arvestades just Teile sobiva tallatoe. Tallatugede kandmine vähendab jalavõlvide lamendumise, hüppeliigese vajumise või muude põhjuste tõttu tekkinud vaevusi, vähenevad valu ja liigne lihaspinge.
  • Tallatugede määramisel toimub individuaalne konsultatsioon ning võetakse labajala staatiline templijäljend, millelt saab välja lugeda võlvide seisundi, hüppeliigese vajumise ja koormuse jaotumise labajalal. Kogenud tallatoemeistrid oskavad valida igale jalale sobivat tüüpi tallatoe ning seda vajadusel jalale sobivamaks korrigeerida.
  • Tallatugede kandmine vähendab jalavõlvide lamendumise, hüppeliigese vajumise või muude põhjuste tõttu tekkinud vaevusi, vähenevad valu ja liigne lihaspinge. Tallatoed ühtlustavad koormust, korrigeerivad labajala asendit ja suunavad jalga käimisel õigesti astuma. Valmistame tallatugesid ise ning pakume ka laias valikus valmistallatugesid, mida lisaks vastavalt vajadusele korrigeerime, et tagada kliendile parim võimalik abi.
Scroll to Top