Ortopeedilised jalatsid lastele

Ortopeedilised jalatsid lastele

Pakume ortopeedilisi laste sise- ja välisjalatseid. Lapsed võivad vajada ortopeedilisi jalatseid kaasasündinud või kasvamise käigus kujunenud arenguhäire tõttu. Laste jalgade sünni- või arenguvigu saab tihti välja ravida just ortopeedilisi jalatseid kandes. Sellega väldime tõsisemaid probleeme täiskasvanueas.

Firma Schein ortopeedilised lastejalatsid

Laste jalgade arengule pöörame tähelepanu juba sünnist alates. Arst vaatab vastsündinu tõepoolest pealaest jalatallani üle, leidmaks võimalikke kaasasündinud arenguhäireid. Jalahäire võib ilmneda ka hiljem. Samuti võib lapsel kujuneda vale jalahoiak. Selle parandamiseks või raviks tuleb kanda ortopeedilisi jalatseid.

Ortopeedilised sandaalid Memo

Laste ortopeedilised jalatsid on toetava kannaosa, ortopeedilise sisetalla ja pikivõlvitoega. Kannaosa tugevdus aitab hüppeliigesel ja kannal hoida püstiasendit. Kapitud kannaosaga sisetald hoiab kanna kindlalt paigal, kand ei liigu ette ega kõrvale. Pikivõlvitugi aitab hoida jalga õiges asendis.

Ortopeedilised jalatsid ortoosidega kandmiseks

Pakume ka laste ortopeedilisi jalatesid ortoosidega kandmiseks. Ortoosi jalatsid on tunduvalt laiemad kui tava ortopeedilised jalatsid ning need valitakse ning tellitakse koostöös ortoosimeistriga

JALAPROTEESID

Kui soovid tellida meie tooteid, võid pöörduda alloleva vormi kaudu: