Rinnaproteesid

Erineval põhjusel rinna kaotanud naistele pakume mitmesuguse kuju ja suurusega silikoonist väliseid rinnaproteese. Rinnaproteesid sarnanevad päris rinnale nii kuju kui välimuse poolest ja tagavad kandjale loomuliku mugavustunde ka aktiivsemalt liikudes, näiteks sportides.

Anita silikoonist rinnaproteesid

Täielikud proteesid

Täielikud proteesid on valmistatud silikoonist ja kasutatakse pärast täielikku rinna eemaldus operatsiooni, et tasakaalustada keha ning hoida ära edasisi probleeme, mis võivad tekkida ebaühtlase koormuse jaotuvuse tõttu. Proteesid on väga sarnased pehmuse ja kaalu poolest bioloogilisele rinnale. Anita silikoonist proteesid on tehtud nahasõbralikust ja ohutust materjalist.


Osalised proteesid

Osalisi rinnaproteese kasutatakse tasakaalustamaks keha väikese osa koe kaotuse korral pärast rinnaoperatsiooni. Silikoonist proteesid on saadaval erineva kujuga ning mitmetel on võimalus vajadusel täita proteesi spetsiaalse sisuga. Osalist proteesi on oluline kasutada, et koormusejaotuvus oleks ühtlane.

Rinnahoidjad proteeside kandmiseks

Igal spetsiaalsel rinnahoidjal on mõlema korvi siseküljel pehme puuvillane või mikrokiudest proteesitasku. Proteesitasku aitab hoida proteesi ilusti paigal ning anna turvalise tunde ka aktiivsel liigutamisel.
Rinnahoidjatel on ka kõrgema lõikega käealused ning samuti ka kõrgem kaelajoon, mis varjavad ka vajadusel arme ning annavad turvalisema tunde.

Rinnahoidjaid saab koha peal proovida ning vajadusel õige suurus või mudel ka tellida. Meie spetsialistid aitavad teil leida sobiva mudeli ning suuruse.

Tellida on võimalik ka erinevaid spetsiaalsete proteesitaskutega ujumisriideid.

Rinnaproteesi hooldus

Kui soovid tellida meie tooteid, võid pöörduda alloleva vormi kaudu: