Ortopeedilised jalatsid täiskasvanutele

Ortopeedilised jalatsid täiskasvanutele

Ortopeedilised jalatsid on näidustatud jalavõlvi probleemide, plantaarfastsiidi (avaldub kannavaluna), metatarsalgia (avaldub pöiavaluna), hallux valgus´e(kõverdunud suur varvas, tavaliselt väljaulatuva valuliku liigesenukiga), lampjalgsuse, komppöia, jms puhul. Ortopeedilised jalatsid leevendavad diabeedist ja reumatoidartriidist  põhjustatud vaevusi. Ortopeedilisi jalatseid läheb vaja ka mitmesuguste põlvehädadega, näiteks x-põlvede korral. Jalatsi abil jalavõlvi korrigeerides saab põlvevalu vähendada ning jalgu veidi õgvendada. Ortopeedilise jalatsi ülesanne on jalga fikseerida. Tavaliselt piirab see mõneti jala loomulikku liikuvust. Kui jalg vajab ortopeedilist tuge, toetatakse jalapõhja ning hüppeliigest. Seetõttu peavad jalatsi kand ja tald olema piisavalt stabiilsed. Ortopeedilise jalatsi põhjas on tavaliselt vahetatav ja individuaalselt korrigeeritav tallatugi. See tõstab jala õigele kõrgusele ning jaotab koormuse ühtlaselt.

Ortopeedilised kevad-sügis jalatsid

Vanemas eas võib labajalgadele tekkida kondimügarikke. Selline jalg vajab kõva kapiosaga, kuid pehmeid ortopeedilisi jalatseid, mis kondimoodustisi ei hõõruks. Need ei tee moonutust olematuks, kuid aitavad takistada mügarike arengut ning vältida vaevusi.

Pakume laias valikus ilusaid ja kvaliteetseid tooteid nii ruumi kui õue. Eesmärk on jalaravi ja vaevuste leevendamine.

Diabeetikute ja reumaatikute jalatsid

Pakume laias valikus sobiva liistu, toeka ja tugeva talla ning avara lõikega jalatseid. Mugavuse annavad ülipehmed ning jalga säästvad materjalid.

Ortopeedilised jalatsid

Diabeetikul on eriline põhjus jalgade eest hoolitseda, sest haigus võib kahjustada jalanärve ja vähendada nende tundlikkust. Seetõttu võib väiksemaid vigastusi märgata alles siis, kui neist on saanud suured ja halvasti paranevad haavad. Õige hooldus ja sobivad jalatsid aitavad neid muresid vältida.

JALAPROTEESID

Kui soovid tellida meie tooteid, võid pöörduda alloleva vormi kaudu: